Zarządzanie i administrowanie parkingami oraz strefami płatnego parkowania

Pierwszym etapem realizacji projektu jest opracowanie kompleksowej koncepcji zagospodarowania przestrzeni parkingowej oraz organizacji pobierania opłat.

A.    PROJEKTY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENI PARKINGOWYCH

Pierwszym etapem realizacji projektu jest opracowanie kompleksowej koncepcji zagospodarowania przestrzeni parkingowej oraz organizacji pobierania opłat.
W ramach projektu przeprowadzamy analizę sytuacji komunikacyjnej i parkingowej oraz bilans miejsc postojowych. W zależności od uwarunkowań proponujemy jeden z modeli pobierania opłat: system dostępowy oparty na szlabanach i automatach kasowych lub system wnoszenia opłat w automacie biletowym uzupełniony kontrolą biletów. Dokumentacja obejmuje oczywiście projekt organizacji ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem dróg wjazdowych i wyjazdowych. Wiąże się z tym również koncepcja oznakowania naprowadzającego lub/i informacyjnego, która w przypadku parkingów o dużej powierzchni może uwzględniać systemu zintegrowane z elektronicznymi tablicami zmiennej treści. W oparciu o przyjęte założenia, przedstawiamy Inwestorowi również propozycję regulaminu parkingu.

B.    ORGANIZACJA I WYPOSAŻENIE PARKINGÓW

Na podstawie zaakceptowanego przez Inwestora projektu przystępujemy do urządzania parkingu. Podstawowym zadaniem jest Instalacja urządzeń parkingowych produkcji DEJW, oprogramowania parkingowego DEJW, sprzętu technicznego i wyposażenia peryferyjnego. Jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace ziemne (okablowanie niskiego napięcia, prace brukarskie itp.)

W wariancie uproszczonym konfigurujemy, dostarczamy i montujemy odpowiednią ilość urządzeń poboru opłat wydających bilety ( np. Parkomat ML 1 produkcji DEJW)

W przypadku złożonych systemów parkingowych wykonujemy niezbędne okablowanie zasilające i sterujące oraz instalujemy poszczególne elementy (terminale wjazdowe i wyjazdowe, urządzenia kontroli, barierki, słupki, kasy automatyczne, sterowniki itp.), po czym następuje ich konfiguracja, testy i uruchomienie.
Wszystkie w/w urządzenia są produkowane przez DEJW, przez co ich kompatybilność ma odzwierciedlenie w niezawodnym i długotrwałym działaniu.

W obydwu przypadkach stosujemy najwyższej jakości rozwiązania techniczne DEJW potwierdzone stosownymi certyfikatami.
Konieczność zapewnienia niezbędnej infrastruktury dodatkowej parkingu, obejmuje m.in. wykonanie, dostawę i montaż tablic informacyjnych oraz oznakowania, w tym ewentualnych tablic zmiennej treści wraz z instalacją detektorów i urządzeń sterujących.

Ponadto, zatrudniamy i szkolimy pracowników obsługi parkingu, w razie potrzeby urządzając stosowne pomieszczenia techniczne i socjalne.
Firma DEJW projektuje, wykonuje i wyposaża budki parkingowe zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Inwestora.

C.    OBSŁUGA PARKINGÓW, MONITORING, ROZLICZENIA

DEJW pełni rolę administratora parkingu, wykonując czynności techniczne, administracyjne oraz rozliczeniowe.
Do naszych zadań należy zapewnienie sprawności technicznej i konserwacja systemu pobierania opłat, a często utrzymanie całego terenu parkingu. W zależności od rodzaju obiektu oraz przyjętego rozwiązania pracownicy obsługi parkingu prowadzą kontrolę opłat wnoszonych np. w parkomatach DEJW (w tym windykację opłat dodatkowych)
i dozór obiektu.
Jesteśmy w stanie wyposażyć cały teren parkingu w stały 24h monitoring przy wykorzystaniu kamer IP o wysokiej rozdzielczości z łącznością bezprzewodową, dzięki czemu ograniczamy koszty związane z wykonaniem okablowania.

Współpracujemy ponadto z renomowanymi na terenie całego kraju agencjami ochrony osób i mienia.
Nasze parkingi ochrania SOLID Security oraz KAOLIM Ochrona sp. z o.o.

Niezależnie od wymagań Inwestora, jako dodatkową usługę oferujemy wpięcie monitoringu danego parkingu w centralny monitoring DEJW (siedziba w Centrali DEJW Łososina Górna 91) gdzie całodobowa obsługa jest w stanie czuwać nad stanem terenu i urządzeń Zleceniodawcy.

Stosujemy dogodne modele rozliczeń ze Zleceniodawcą:
•    na zasadzie dzierżawy obiektu,
•    wynagrodzenia w postaci prowizji od wpływów
•    wynagrodzenia ryczałtowego.

Rodo DEJW 28.05.2018

W związku z wejściem w życie z dniem dzisiejszym (25.05.2018r) przepisów RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochr ...

zobacz więcej
Montaż parkomatów w Nowym Targu 21.12.2017

Montaż parkomatów wraz z oprogramowaniem do prowadzenia strefy płatnego parkowania w Nowym Targu. Wszystkie parkomaty posiadają możliwość płatności kartą zbliżeniową. ...

zobacz więcej
System parkingowy Firmy DEJW zaprojektowany i zainstalowany w Radomskim Szpitali Specjalistycznym. 21.12.2017

System parkingowy Firmy DEJW zaprojektowany i zainstalowany w Radomskim Szpitali Specjalistycznym. ...

zobacz więcej
System Płatności Mobilnych w Strefach Płatnego Parkowania DEJW. 29.09.2016

System Płatności Mobilnych w Strefach Płatnego Parkowania DEJW. ...

zobacz więcejCopyright © 2024 dejw.pl wizyt dzisiaj (2024-05-22) : 6 | wizyt ogółem : 643173 | ilość osób online: 2 Realizacja: Intellect.pl